COMBOPHEN 500MG/150MG FILMOMH TABL 32

COMBOPHEN 500MG/150MG FILMOMH TABL 32
€ 11,99
CNK: 3958709

Dit geneesmiddel bevat paracetamol en ibuprofen.

Paracetamol verlicht de pijn.

Ibuprofen verlicht de pijn en vermindert de ontsteking (zwelling, roodheid of pijn). Het behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's) worden genoemd.

Voor...

Lees meer
In voorraad

Heb je vragen over dit product?

Bel ons voor snelle hulp of advies.

014 58 85 75

Heb je vragen over dit product? Neem dan gerust contact op, wij geven je graag advies.

Dit geneesmiddel bevat paracetamol en ibuprofen.

Paracetamol verlicht de pijn.

Ibuprofen verlicht de pijn en vermindert de ontsteking (zwelling, roodheid of pijn). Het behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's) worden genoemd.

Voor kortdurende symptomatische behandeling van milde tot matige pijn.

Dit geneesmiddel is enkel voor volwassenen.

Gebruik

Gebruik dit geneesmiddel niet langer dan 3 dagen.

De aanbevolen dosering is als volgt:

  • Volwassenen (lichaamsgewicht > 50 kg): De gebruikelijke dosering is één (500 mg paracetamol en 150 mg ibuprofen) tot twee (1000 mg paracetamol en 300 mg ibuprofen) tabletten om de zes uur, al naargelang de behoefte en tot maximaal zes tabletten per 24 uur. Neem niet meer dan 6 tabletten in een periode van 24 uur.
  • Volwassenen (lichaamsgewicht < 50 kg): De maximale dagelijkse dosis bij volwassenen die minder dan 50 kg wegen, is 60 mg/kg/dag.
Eigenschappen

Combophen zijn wit gekleurde, capsulevormige, filmomhulde tabletten van 19 mm lang met breukstreep aan de ene zijde en effen aan de andere zijde. De breukstreep is alleen om het breken te vereenvoudigen zodat het inslikken makkelijker gaat en niet om de tablet in gelijke doses te verdelen.

Toepassing

Combophen is geïndiceerd voor kortdurende symptomatische behandeling van milde tot matige pijn bij volwassenen.

Samenstelling
  • De werkzame stoffen zijn 500 mg paracetamol en 150 mg ibuprofen per tablet.
  • De andere stoffen zijn: voor de tabletkern: maïszetmeel, gepregelatiniseerd maïszetmeel, microkristallijne cellulose, natriumcroscarmellose, magnesiumstearaat, talk; en voor de tabletomhulling: Opadry wit (bevat hypromellose (E464), lactosemonohydraat (zie rubriek 2), titaandioxide (E171), macrogol/PEG 4000 en natriumcitraat (E331)) en talk.
Actieve bestanddelen ibuprofen
Medisch hulpmiddel Nee
Bijsluiter Download bijsluiter
Op voorschrift Ja, schriftelijke aanvraag